1. Pomoc dla twojej szkoły

Więcej informacji Rozstrzygnięcie konkursu
Polski Slovenčina English Čeština

NASZ ZESPÓŁ

Dział sprzedaży

Martin Bodnár
Przedstawiciel handlowy – Słowacja
Telefon: +421 949 890 707
E-mail: m.bodnar@sino.sk
Robert Zuber
Przedstawiciel handlowy – Słowacja
Telefon: +421 915 324 369
E-mail: r.zuber@sino.sk
Michal Zednik
Przedstawiciel handlowy – Czechy
Telefon: +420 777 129 366
E-mail: m.zednik@sino-zc.cz
Adam Bergmann
Przedstawiciel handlowy – Czechy
Telefon: +420 774 751 667
E-mail: a.bergmann@sino-zc.cz
Tadeáš Mudroch
Przedstawiciel handlowy – Czechy
Telefon: +420 737 455 145
E-mail: t.mudroch@sino-zc.cz
Radoslaw Grzegorczyk
Sales Manager – Polska
Telefon: +48 534 743 745
E-mail: r.grzegorczyk@sino-zc.com
Tomasz Laskowski
Sales Manager
Telefon: +48 577 743 745
E-mail: t.laskowski@sino-zc.com
Łukasz Mrozowski
Sales Manager
Telefon: +48 533 743 745
E-mail: l.mrozowski@sino-zc.com

Dział techniczny

Juraj Husar
Menedżer techniczny
Telefon: +421 949 349 807
E-mail: j.husar@sino.sk
Richard Tomik
Technik IT
E-mail: r.tomik@sino.sk

Dział Rozwoju

Martin Ciglan
Kierownik działu badań i rozwoju
Telefon: +421 915 580 234
E-mail: m.ciglan@sino.sk
Tibor Galko
Programista
E-mail: t.galko@sino.sk

Zarząd firmy

Stanislav Chlepko
CEO
E-mail: s.chlepko@sino-zc.com
Martin Minarik
Country Manager SK&CZ
Telefon: +421 904 800 623
E-mail: m.minarik@sino.sk